Call office

به سایت رسمی دفتر حقوقی مرجان کسری خوش آمدید!

وکیل مجرب، سرکار خانم دکتر مرجان کسری همراه با تیم متشکل از متخصصان پروسه سرمایه گذاری در آمریکا با حضور در دفاتر نیویورک، دبی و استمفورد، و با برنامه های تخصصی خود، شما را برای مهاجرت به امریکا و گذر از مسائل حقوقی چالش برانگیز همراهی می کنند.

سرکار خانم مرجان کسری پایه گذار و وکیل صاحب امتیاز شرکت حقوقی Lawmaks بیش از 14 سال همکاری با موکلان سراسر دنیا را در رزومه کاری خود ثبت کرده اند.

دفاتر حقوقی دکتر مرجان کسری فعالیت تخصصی خود را معطوف به ارائه ی طیف وسیعی از خدمات مهاجرتی نموده است که از آن میان می توان به انجام اقدامات لازم برای دریافت کلیه ویزاهای مهاجرتی و غیر مهاجرتی ، بویژه ارائه راه حل های خلاقانه به سرمایه گذاران مشتاق جهت دریافت ویزای E-2، EB-5 و L-1 اشاره کرد.

اعتبار ما:

✔ دارنده پروانه رسمی وکالت از قوه قضاییه و عضو کانون وکلای رسمی مهاجرت
✔ دارنده لوح تقدیراز کانون وکلای رسمی امریکا به عنوان یکی از ده وکیل مهاجرتی برتر در ایالت کانکتیکات
✔ ارتباط نزدیک با دفاتر سناتور ها در سراسر امریکا برای حل مسائل و مشکلات مربوط به پیچیده ترین پرونده ها
✔ درصد موفقیت بسیار بالا در به ثمر رسیدن پرونده های مهاجرتی
✔ حضور در مجامع رسمی و کنفرانس های مهاجرتی به عنوان سخنران
✔ انتشار مقالات متعدد در معتبر ترین مجله مهاجرتی امریکا
✔ ارائه مشاوره مهاجرتی با در نظر گرفتن تمامی جوانب و ارزیابی دقیق از شرایط شما
✔ ارائه خدمات مهاجرتی به تمامی موکلان از سرتاسر جهان
✔ طرح دعاوی حقوقی در دادگاه های فدرال
✔ تجربه و تلاش مستمر برای رسیدن به اهداف مهاجرتی شما
✔ ارتباط نزدیک و تنگاتنگ با موکلین در پروسه مهاجرتی جهت دستیابی به نتیجه مطلوب


زمانى كه من وارد آمريكا شدم هيچ اميدى برأى ماندن در أمريكا نداشتم تا وقتى كه با دفتر وكالت خانم كسرى تماس گرفتم و با آقاى بابك حجت صحبت كردم. ايشان با صبر حوصله به حرفها و مشكلات من گوش دادند و مرا راهنمايى كردن. بعد إز تمام شدن صحبتهاى ايشان احساس كردم خدا تمام درها را به رويم باز كرده و همان روز قراردادم را امضاء كردم و كمتر إز دوسال گرين كارتم را در عين ناباورى دريافت كردم.
خدا نگهدارشان باشد.

گرفتن ویزای دانشجویی برای من بدلیل شرایط سنی من و نداشتن دانش زبان انگلیسی قوی و بدلیل زمانی که من وارد امریکا شدم تقریبا امری محال بود و حتی بیشتر وکلا پرونده ی مرا قبول نمیکردنند ، تا اینکه با دفتر وکالت مرجان کسری اشنا شدم ، و توانستم دراخرین روز های مهلت .ماندنم با ویزای توریستی ، ویزای دانشجویی را بگیرم که تقریباامری محال بود
وکلای دفتر وکالت مرجان کسری علاوه بر داشتنا تجربه بالا دارای رفتار بسیار دوستانه ای هستند.
Amir H

سلام خانم دكتر
خواستم إز طرف خودم و همسرم إز زحمات شما و آقاى حجت تشكر كنم .ميدونم كه پرونده ما بسيار پيچيده بود و به علت اشتباهاتى كه من همسرم در پرونده انجام داده بوديم كار شما را سختتر هم كرده بوديم ولى خوشحالم با درايت و پشت كار شما و آقاى حجت أين پرونده به نحو أحسن به نتيجه رسيد.
به اميد ديدار شما إز نزديك
مهسا و همايون