Ласкаво просимо до Lawmaks™


Lawmaks — міжнародно відома юридична фірма з питань імміграції  в Сполучених Штатах Америки. Наші офіси знаходяться в Стемфорді, штат Коннектикут, Нью-Йорку, штат Нью-Йорк, а також у Дубаї, ОАЕ та Стамбулі, Туреччина. У зв’язку з тимчасово складною ситуацією, у нас також є віртуальний офіс в Тернополі, Україна.

babak-hodjat-eb5-visa-1
Babak Hojjat J.D.

Babak Hojjat, J.D. is the Director of Global Operations at the Law Offices of Marjan Kasra, LLC. Mr. Hojjat specializes in Investment Visa Category, and has proven himself to be resourceful and a “go-to” member of our team. He provides strategic direction and oversight to our law firm’s marketing team. 

marjan-kasra
Marjan Kasra, Esq.

Marjan Kasra, Esquire is the founder and Managing Attorney of the Law Offices of Marjan Kasra, LLC. Attorney Kasra provides legal counsel to clients at U.S. Consular posts worldwide. She has extensive experience regarding the Middle Eastern-specific issues as they relate to EB-5 and E-2 Visas.


Lawmaks пропонує креативні та професійні рішення приватним особам, міжнародним компаніям та корпораціям, допомагаючи їм орієнтуватися у складних питаннях пов’язаних з імміграцією до Сполучних Штатів Америки.

Спеціально для громадян України та їхніх сімей, ми створили гарячу лінію, на якій можна отримати юридичну консультацію українською, англійською та перською.

Якщо Вас цікавить юридична консультація в Україні та Європі, зателефонуйте нам за номером +38 096 716 9799 (робочі години з 9.00 до 17.00 за українським часом).

Якщо Вас цікавить юридична консультація в Сполучених Штатах, зателефонуйте за номером + 1 203 363 4570 (робочі години з 9.00 до 17.00 за нью-йоркським часом).

Чим ми можемо Вам допомогти:

1. Надати Вам професійну юридичну консультацію з урахуванням усіх Ваших особистих обставин.

Ми зможемо проконсультувати Вас про всі можливі варіанти міграції у Вашому конкретному випадку. Ми зможемо проаналізувати Ваші обставини та порадити, який міграційний шлях Вам краще обрати.

2. Подати заявку на отримання статусу TPS.

Якщо Ви знаходитесь в Сполучених Штатах з 11 квітня, 2022 року, Вам може бути доступна можливість отримання статусу тимчасового захисту. Ми можемо допомогти Вам оцінити вашу відповідність вимогам та подати заявку на TPS (“Статус тимчасового захисту”). Зверніть увагу, що вимога стосовно дати проживання в США (11 квітня) може змінитися.

3. Подати заявку на участь у програмі «Єднання для України».

Якщо у Вас є спонсор у Сполучених Штатах, ми зможемо допомогти Вам заповнити необхідні форми та пройти всі необхідні процедури.


4. Продовжити візу B-1/B-2.

Якщо Ви приїхали до Сполучених Штатів по туристичній візі і хотіли б продовжити своє перебування, ми можемо допомогти Вам подати заявку на авторизоване продовження.

5. Змінити Ваш статус у Сполучених Штатах на інвестиційну візу E-2/L-1/EB-5.

Якщо Ви приїхали до Сполучених Штатів з будь-яким типом візи і хотіли б відкрити власний бізнес у Сполучених Штатах, ми можемо допомогти Вам змінити Ваш статус на інвестиційну візу E-2/L-1/EB-5.

whatsapp
Questions?
Ask us on WhatsApp
whatsapp
sorular?
lütfen bize sorun